Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach

Informacja o projekcie pt. Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz bezpieczeństwa personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas COVID-19.

Utworzono dnia 20.11.2020

Gmina Baćkowice – Dom Pomocy Społecznej realizuje Projekt-Grant w ramach programu operacyjnego WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego: „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz bezpieczeństwa personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas COVID-19”.

Na realizację projektu została podpisana umowa nr COVID-19.13.33 z Narodowym Funduszem Zdrowia - Świętokrzyskim Oddziałem Wojewódzkim w Kielcach.

Łączna wysokość grantu wynosi: 50 426,46 zł.

Okres realizacji Projektu trwa od 1 maja 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.

W Domu Pomocy Społecznej środki grantu przeznaczone są na wypłatę dodatków do wynagrodzenia dla pielęgniarek, które ze względów bezpieczeństwa i ograniczania ryzyka zakażenia COVID-19 ograniczyły swoje zatrudnienie do jednego miejsca pracy w okresie który obejmuje projekt.

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny