Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach

100 lat Pani Marii

Utworzono dnia 20.06.2024

Niecodzienny jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Piękna i wyjątkowa uroczystość , która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu.
Tego niesamowitego daru doświadczyła nasza mieszkanka - Pani Maria Partyka, która 16 czerwca 2024 roku obchodziła swoje 100 urodziny. Pani Maria to skarbnica wiedzy dla rodziny i najbliższego otoczenia, wypełniona latami doświadczenia życiowego.

Z tej okazji Jubilatkę odwiedzili przedstawiciele Urzędu Gminy z Baćkowic na czele z Panem Wójtem Marianem Partyką - synem jubilatki, towarzyszyli mu: Sekretarz Gminy Pani Anna Ożygała, Przewodniczący Rady Gminy Pan Krzysztof Grzyb oraz Pani Maria Klusek Kierownik USC.  To od  nich Pani Maria otrzymała  100  czerwonych róż- jedna na każdy rok życia. Wśród gości nie zabrakło także przedstawicieli KRUS, którzy wręczyli list gratulacyjny i kwiaty: Pan Michał Saramański- Kierownik KRUS w Opatowie i w-ce dyrektor KRUS w Kielcach Katarzyna Nikodem. Ks Marek Tabaszewski odprawił Mszę św. w intencji dziękczynno-błagalnej dla naszej jubilatki Pani Marii.

Droga Jubilatka otoczona najbliższą rodziną, przedstawicielami UG i KRUS, mieszkańcami  i pracownikami wraz z Panią Kierownik DPS otrzymała wiele kwiatów i prezentów, a przede wszystkim moc życzeń i gratulacji oraz wysłuchała odśpiewane przy dźwiękach harmonii „200 lat”. Dopełnieniem uroczystości był przepyszny tort i wzniesiony przez wszystkich toast.

 Żyj nam Pani Marysiu kolejne 100 lat!

100 lat Pani Marii

Utworzono dnia 20.06.2024, 10:53

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny