Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach

Baćkowice 101A, 27-552 Baćkowice

 

Przetargi

DOKUMENTY, strona 1:

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 18.11.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik...
czytaj dalej » na temat: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 18.11.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dla zadania 1 w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w...
czytaj dalej » na temat: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 21.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje informację o wyborze oferty najkorzystnijeszej w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym załączniku....
czytaj dalej » na temat: Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 15.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik ma format *.pdf. Do...
czytaj dalej » na temat: Zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach oraz Informacja nr 1 dla Wykonawców.

Utworzono dnia 12.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach” oraz Informację nr 1 dla Wykonawców. Szczegóły...
czytaj dalej » na temat: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach oraz Informacja nr 1 dla Wykonawców.

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 07.10.2020

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje informację o wyborze oferty najkorzystniejszej dla zadania 1 w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły...

czytaj dalej » na temat: Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Informacje

Liczba wyświetleń: 1040
Utworzono dnia: 25.10.2019

Historia publikacji

  • 18.11.2020 14:08, Administrator
    Dodanie dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.
  • 18.11.2020 14:05, Administrator
    Dodanie dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.
  • 21.10.2020 12:59, Administrator
    Dodanie dokumentu: Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.