Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach

Baćkowice 101A, 27-552 Baćkowice

 

Przetargi

DOKUMENTY:

Protokół do zapytania ofertowego dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach.

Utworzono dnia 06.02.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje protokół do zapytania ofertowego dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik ma format *.pdf. Do jego poprawnego...
czytaj dalej » na temat: Protokół do zapytania ofertowego dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach.

Protokół do zapytania ofertowego dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach.

Utworzono dnia 29.01.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje protokół do zapytania ofertowego dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik ma format *.pdf. Do jego...
czytaj dalej » na temat: Protokół do zapytania ofertowego dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach.

Zapytanie ofertowe dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach.

Utworzono dnia 28.01.2020

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje zapytanie ofertowe dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach. Szczegóły w poniższych załącznikach. Część plików ma format *.pdf. Do ich poprawnego...

czytaj dalej » na temat: Zapytanie ofertowe dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach.

Protokół do zapytania ofertowego dla: Sukcesywna dostawa pieluchomajtek, majtek chłonnych, podkładów chłonnych i innych środków pomocniczych dla DPS w Baćkowicach.

Utworzono dnia 27.01.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje protokół do zapytania ofertowego dla: Sukcesywna dostawa pieluchomajtek, majtek chłonnych, podkładów chłonnych i innych środków pomocniczych dla DPS w Baćkowicach. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik...
czytaj dalej » na temat: Protokół do zapytania ofertowego dla: Sukcesywna dostawa pieluchomajtek, majtek chłonnych, podkładów chłonnych i innych środków pomocniczych dla DPS w Baćkowicach.

Zapytanie ofertowe dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach.

Utworzono dnia 20.01.2020

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje zapytanie ofertowe dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach. Szczegóły w poniższych załącznikach. Część plików ma format *.pdf. Do...

czytaj dalej » na temat: Zapytanie ofertowe dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach.

Zapytanie ofertowe dla: Sukcesywna dostawa pieluchomajtek, majtek chłonnych, podkładów chłonnych i innych środków pomocniczych dla DPS w Baćkowicach.

Utworzono dnia 17.01.2020

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje zapytanie ofertowe dla: Sukcesywna dostawa pieluchomajtek, majtek chłonnych, podkładów chłonnych i innych środków pomocniczych dla DPS w Baćkowicach. Szczegóły w poniższych załącznikach. Część plików ma...

czytaj dalej » na temat: Zapytanie ofertowe dla: Sukcesywna dostawa pieluchomajtek, majtek chłonnych, podkładów chłonnych i innych środków pomocniczych dla DPS w Baćkowicach.

Informacje

Liczba wyświetleń: 618
Utworzono dnia: 25.10.2019

Historia publikacji

  • 06.02.2020 13:32, Administrator
    Dodanie dokumentu: Protokół do zapytania ofertowego dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach.
  • 29.01.2020 13:10, Administrator
    Dodanie dokumentu: Protokół do zapytania ofertowego dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach.
  • 28.01.2020 13:23, Administrator
    Edycja dokumentu: Zapytanie ofertowe dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach.