Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach

Baćkowice 101A, 27-552 Baćkowice

 

Strona główna BIP

DOKUMENTY, strona 6:

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 05.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższych załącznikach. Część plików ma format *.pdf. Do ich...
czytaj dalej » na temat: Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Informacja o unieważnieniu postępowania nr 2 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia ...

Utworzono dnia 02.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje informację o unieważnieniu postępowania nr 2 w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym...
czytaj dalej » na temat: Informacja o unieważnieniu postępowania nr 2 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia ...

Zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 01.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik ma...
czytaj dalej » na temat: Zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Odpowiedzi Nr 2 na pytania do przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach wraz z ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia.

Utworzono dnia 28.09.2020

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje odpowiedzi Nr 2 na pytania dot. przetargu nieograniczonego na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach” wraz z ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia.

czytaj dalej » na temat: Odpowiedzi Nr 2 na pytania do przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach wraz z ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia.

Odpowiedzi na pytania do przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 25.09.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje odpowiedzi na pytania dot. przetargu nieograniczonego na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik ma...
czytaj dalej » na temat: Odpowiedzi na pytania do przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Przetarg nieograniczony na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 22.09.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższych załącznikach. Część plików ma format *.pdf....
czytaj dalej » na temat: Przetarg nieograniczony na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Protokół do zapytania ofertowego dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach.

Utworzono dnia 06.02.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje protokół do zapytania ofertowego dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik ma format *.pdf. Do jego poprawnego...
czytaj dalej » na temat: Protokół do zapytania ofertowego dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach.

Protokół do zapytania ofertowego dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach.

Utworzono dnia 29.01.2020

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje protokół do zapytania ofertowego dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik ma format *.pdf. Do...

czytaj dalej » na temat: Protokół do zapytania ofertowego dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach.

Zapytanie ofertowe dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach.

Utworzono dnia 28.01.2020

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje zapytanie ofertowe dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach. Szczegóły w poniższych załącznikach. Część plików ma format *.pdf. Do ich poprawnego...

czytaj dalej » na temat: Zapytanie ofertowe dla: Zakup i dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papierniczych dla DPS w Baćkowicach.

Protokół do zapytania ofertowego dla: Sukcesywna dostawa pieluchomajtek, majtek chłonnych, podkładów chłonnych i innych środków pomocniczych dla DPS w Baćkowicach.

Utworzono dnia 27.01.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje protokół do zapytania ofertowego dla: Sukcesywna dostawa pieluchomajtek, majtek chłonnych, podkładów chłonnych i innych środków pomocniczych dla DPS w Baćkowicach. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik ma...
czytaj dalej » na temat: Protokół do zapytania ofertowego dla: Sukcesywna dostawa pieluchomajtek, majtek chłonnych, podkładów chłonnych i innych środków pomocniczych dla DPS w Baćkowicach.

Informacje

Liczba wyświetleń: 3904
Utworzono dnia: 25.10.2019

Historia publikacji

  • 02.02.2022 13:48, Administrator
    Dodanie dokumentu: Protokół rozeznania cenowego dla zamówienia - zakup i dostawa sprzętu/urządzeń biurowych oraz ich serwis gwarancyjny do Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.
  • 01.02.2022 15:23, Administrator
    Dodanie dokumentu: Informacja z otwarcia ofert dla zamówienia - zakup i dostawa sprzętu/urządzeń biurowych oraz ich serwis gwarancyjny do Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.
  • 24.01.2022 13:10, Administrator
    Dodanie dokumentu: Rozeznanie rynku - zakup i dostawa sprzętu/urządzeń biurowych oraz ich serwis gwarancyjny do Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.