Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach

Baćkowice 101A, 27-552 Baćkowice

 

Strona główna BIP

DOKUMENTY, strona 5:

Protokół do zapytania ofertowego dla: Sukcesywna dostawa leków na podstawie recept wystawionych przez lekarza lub zamówionych przez Zamawiającego.

Utworzono dnia 08.12.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje protokół do zapytania ofertowego dla: Sukcesywna dostawa leków na podstawie recept wystawionych przez lekarza lub zamówionych przez Zamawiającego. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik ma format *.pdf. Do jego...
czytaj dalej » na temat: Protokół do zapytania ofertowego dla: Sukcesywna dostawa leków na podstawie recept wystawionych przez lekarza lub zamówionych przez Zamawiającego.

Zapytanie ofertowe dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach.

Utworzono dnia 02.12.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje zapytanie ofertowe dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach. Szczegóły w poniższych załącznikach. Część plików ma...
czytaj dalej » na temat: Zapytanie ofertowe dla: Świadczenie usług pogrzebowych zmarłym mieszkańcom, których sprawieniem pogrzebu zajmuje się DPS w Baćkowicach.

Zapytanie ofertowe dla: Sukcesywna dostawa pieluchomajtek, majtek chłonnych, podkładów chłonnych i innych środków pomocniczych do DPS w Baćkowicach

Utworzono dnia 01.12.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje zapytanie ofertowe dla: Sukcesywna dostawa pieluchomajtek, majtek chłonnych, podkładów chłonnych i innych środków pomocniczych do DPS w Baćkowicach. Szczegóły w poniższych załącznikach. Część...
czytaj dalej » na temat: Zapytanie ofertowe dla: Sukcesywna dostawa pieluchomajtek, majtek chłonnych, podkładów chłonnych i innych środków pomocniczych do DPS w Baćkowicach

Zapytanie ofertowe dla: Sukcesywna dostawa leków na podstawie recept wystawionych przez lekarza lub zamówionych przez Zamawiającego.

Utworzono dnia 30.11.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje zapytanie ofertowe dla: Sukcesywna dostawa leków na podstawie recept wystawionych przez lekarza lub zamówionych przez Zamawiającego. Szczegóły w poniższych załącznikach. Część plików ma format *.pdf....
czytaj dalej » na temat: Zapytanie ofertowe dla: Sukcesywna dostawa leków na podstawie recept wystawionych przez lekarza lub zamówionych przez Zamawiającego.

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 18.11.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym załączniku....
czytaj dalej » na temat: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 18.11.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dla zadania 1 w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły...
czytaj dalej » na temat: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 21.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje informację o wyborze oferty najkorzystnijeszej w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym załączniku....
czytaj dalej » na temat: Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 15.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik ma format *.pdf. Do...
czytaj dalej » na temat: Zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach oraz Informacja nr 1 dla Wykonawców.

Utworzono dnia 12.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach” oraz Informację nr 1 dla...
czytaj dalej » na temat: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach oraz Informacja nr 1 dla Wykonawców.

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 07.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje informację o wyborze oferty najkorzystniejszej dla zadania 1 w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w...
czytaj dalej » na temat: Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Informacje

Liczba wyświetleń: 3763
Utworzono dnia: 25.10.2019

Historia publikacji

  • 02.02.2022 13:48, Administrator
    Dodanie dokumentu: Protokół rozeznania cenowego dla zamówienia - zakup i dostawa sprzętu/urządzeń biurowych oraz ich serwis gwarancyjny do Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.
  • 01.02.2022 15:23, Administrator
    Dodanie dokumentu: Informacja z otwarcia ofert dla zamówienia - zakup i dostawa sprzętu/urządzeń biurowych oraz ich serwis gwarancyjny do Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.
  • 24.01.2022 13:10, Administrator
    Dodanie dokumentu: Rozeznanie rynku - zakup i dostawa sprzętu/urządzeń biurowych oraz ich serwis gwarancyjny do Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.