Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach

Baćkowice 101A, 27-552 Baćkowice

 

Strona główna BIP

DOKUMENTY, strona 1:

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 18.11.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym załączniku....
czytaj dalej » na temat: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 18.11.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dla zadania 1 w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły...
czytaj dalej » na temat: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 21.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje informację o wyborze oferty najkorzystnijeszej w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym załączniku....
czytaj dalej » na temat: Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 15.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik ma format *.pdf. Do...
czytaj dalej » na temat: Zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach oraz Informacja nr 1 dla Wykonawców.

Utworzono dnia 12.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach” oraz Informację nr 1 dla...
czytaj dalej » na temat: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach oraz Informacja nr 1 dla Wykonawców.

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 07.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje informację o wyborze oferty najkorzystniejszej dla zadania 1 w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w...
czytaj dalej » na temat: Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 05.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie pt. „Zakup i dostawa środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższych załącznikach. Część plików ma format *.pdf. Do ich...
czytaj dalej » na temat: Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Informacja o unieważnieniu postępowania nr 2 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia ...

Utworzono dnia 02.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje informację o unieważnieniu postępowania nr 2 w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym...
czytaj dalej » na temat: Informacja o unieważnieniu postępowania nr 2 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia ...

Zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Utworzono dnia 01.10.2020
Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach”. Szczegóły w poniższym załączniku. Plik ma...
czytaj dalej » na temat: Zbiorcze zestawienie ofert w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.

Odpowiedzi Nr 2 na pytania do przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach wraz z ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia.

Utworzono dnia 28.09.2020

Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach publikuje odpowiedzi Nr 2 na pytania dot. przetargu nieograniczonego na zadanie pt. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach” wraz z ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia.

czytaj dalej » na temat: Odpowiedzi Nr 2 na pytania do przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach wraz z ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia.

Informacje

Liczba wyświetleń: 781
Utworzono dnia: 25.10.2019

Historia publikacji

  • 18.11.2020 14:10, Administrator
    Dodanie dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.
  • 18.11.2020 14:09, Administrator
    Dodanie dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dla zadania 1 w przetargu na zakup i dostawę wyposażenia oraz środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.
  • 21.10.2020 13:00, Administrator
    Dodanie dokumentu: Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w przetargu na zakup i dostawę środków ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Baćkowicach.